פיתוי

הכרויות לחילופי זוגות

על סקס בעזרת אתר הפיתוי שמעת?

מחפשים סטוץ ? אתר הפיתוי פועל ממש כמו אתר היכרויות רגיל, ההבדל היחיד הוא במטרה המוצהרת של החברים בו – הכרויות סקס למבוגרים לקשר קצר טווח, או במילה אחת – סטוצים. זה יכול להיות חד פעמי או מספר פגישות, אבל בגדול המטרה אינה זוגיות מחייבת, אלא פורקן נעים והנאה פיזית לשני הצדדים. 

גברים שמחפשים נשים, נשים שמחפשות גברים, סווינגרס שמחפשים פרטנרים למטרת חילופי זוגות ומשחקי סקס, הכרויות גייז, לסביות וכל מגדר ומין אחרים שעולים בדעתכם, כולם ככולם מחפשים סקס ישראלי טוב. 
 

וימצא מין את מינו, תרתי משמע

האם פנטזתם פעם על חיים באיזה יקום מקביל שבו סקס הוא רק סקס, אנשים מקיימים יחסי מין לשם ההנאה ללא שום מטענים ומשחקים, כולם כנים אחד עם השני, וחיים באושר ועושר? ובכן, לא נשלח אתכם ליקום מקביל, כי במרחק קליק קצר מתנהלת קהילה אינטרנטית שלמה ובה במה וכלים עבור אנשים שמחפשים פרטנרים לקשר חפוז ומצהירים על כך בכנות משחררת. 
 

איך אתר הפיתוי עובד?

אז כאמור, גם בשביל סטוץ ללא מחויבות צריך להשקיע. העובדה שמדובר בהיכרויות סטוצים לא אומרת שלא צריך להשקיע קצת בפיתוי. כל אחד רוצה להרגיש נחשק ולא מעוניין שייקחו אותו כמובן מאליו. אף אחת לא תיכנס איתכם למיטה רק כי בא לכם. צריך לרגש, צריך לפתות, והדרך שלכם לעשות זאת היא באמצעות השקעת בפרופיל באתר, כרטיס הביקור האישי שלכם. 
 

הפיתוי – כנות היא שם המשחק

האם אתם באמת מבינים כמה זה משחרר להגיד את האמת? והאמת היא, שאתם כרגע במקום בחיים שלא מתאים לכם להתמסד – בפיתוי הכרויות מותר לומר זאת בפה מלא. הכּנות פה היא שם המשחק – העובדה שאינכם מחפשים זוגיות לטווח ארוך לא אומרת שאתם חייבים ללכת לישון לבד כל הזמן ובטח לא להתנזר ממין. אז אתר הכרויות דיסקרטיות כמו הוא כנראה בדיוק מה שאתם צריכים כדי להוסיף פלפל לחיים.